Pars Team - Çamlidere Benli Yaylasi Off Road [Hd]
Pars Team Off Road
Pars Team Off Road . 138 Видео
Подписчиков
14 300
67 667 просмотров
585
30

20.12.2018 14:412018-12-20T11:41:09.000Z

36:10

Описание:

#offroad #4x4

Ankara Çamlıdere'nin Benli Yaylası'nda bol mücadeleli, karlı, sisli, buzlu etabımız... Amerikan araçlarının şov yaptığı videomuzu hep beraber izleyelim...
Bu Arada japoncu Arkadaşlar çok kızmasın Neticede hepsi bir çuval civata bizim ki işin latifesi ;)


**Pars Off Road Team;**

Takımımız 4×4 araç sahipleriyle doğada zor koşulları normal araçlarla aşılması olanaksız engelleri aşarak, doğa içinde keyifli olan macera ile iç içe yaşamayı seven takım ruhu ile bir araya gelen insan guruplarını oluşturarak sıcak bir ortam amacı ile kurulmuştur.

Sitemizin içerisinde bulunan video, haber ve makalelerden tamamen ücretsiz bir şekilde faydalanarak kişisel off road bilgilerinizi güçlendirmek amacı ile sürekli ve yeni içeriklere ulaşabilirsiniz.

**Amaçlarımız;**

Off Road hakkında gereken teknik bilgiler ve malzeme bilgilerini paylaşmak.
Gezi ve aktivitelerimiz de bu spora gönül veren bütün dostlarımızı, Off Road ruhunu benimseyerek alışkanlık ve yaşam tarzı haline gelmesini sağlamak.

**Peki Bize Göre Off Road Nedir ?**

Off-road kelime manası olan “yol dışı” haricinde çoğumuz için alternatif bir yaşam biçimi. Bilinmeyen yerlere “mücadelenin hası” yapılarak gitmek, aynı tastan çorba içmek, 12 taksitle alınan lüks bir yatak varken karda kışta mat üzerinde yatmak, pazartesi erkenden çamurlu aracımızı yıkamacıya oradan sanayiye götürmek, aracımızı vinçlerken çelik telin elimizi kedi tırmalamasından beter yapmasına göz yummak, araçtan gelen değişik sesleri bir müzisyenin azıcık akordu kaçmış teli germesi gibi hassasça incelemek, karda ateş yakmak, bazen belimize kadar gelen buz gibi suya mecburen girmek, apartman sakinlerinden otoparktaki çamur için şikayet almak, bir yandan araç sürerken bir yandan fotoğraf çekmek, karanlığın ortasında ormanda pat diye farlarının elektrik kesmesine katlanmak, jantından çıkan koca lastik için çözüm üretmek, batağın içinde arabanın tüm ikaz lambalarının yanıyor olmasını seyretmek, özene bezene yaptığın aracın dalların arasından geçerken çıkan seslerine katlanmak, kayın validenin alaylı “oğlum bu hafta kamp yok mu” demesine aldırmamak, her kampta mutlaka unutulan eşyaya hayıflanmak, aslında araç geçebilecekken dalgınlıkla Low’a (vites) almamak….. Sanıldığı kadar kolay değil… Bunun sadece bir spor olduğunu kim söyleyebilir ki…?

https://www.parsteam.com
https://www.instagram.com/parsteamoffroad/
https://www.facebook.com/groups/1101739216548570/?ref=bookmarks
https://www.facebook.com/ParsOffRoadTeam/

Теги:

Pars Team Eren Alver Off Road 4x4 Off Road Gezileri Off Road Videoları Off Road Belgeseli Doğa Gezileri Türkiye Off Road Pars Off Road Kızılcahamam Off Road Zor Yollar Jeep Off Road еще Gezenbilir Extreme Off Road 4x4 Video Land Rover Nissan Off Road

Фото с обложки Pars Team - Çamlidere Benli Yaylasi Off Road [Hd]
Кадр из видео Pars Team - Çamlidere Benli Yaylasi Off Road [Hd]
Кадр из видео Pars Team - Çamlidere Benli Yaylasi Off Road [Hd]
Кадр из видео Pars Team - Çamlidere Benli Yaylasi Off Road [Hd]

Pars Team - Çamlidere Benli Yaylasi Off Road [Hd]

Похожие видео
Следующие видео
Автовоспроизведение
Pars Team - Çamlıdere Benli Yaylası (Fragman)
00:31
Pars Team - Bolu Abant Extreme Off Road Gezisi [Hd]
42:43
Pars Team - Bolu Abant Off Road (Fragman) [Hd]
01:37
Рекомендованные вам