Pars Team - Çamlıdere Aluçdağı Off Road Gezisi [Hd]

Pars Team Off Road HD 21:45

Pars Team - Çamlıdere Aluçdağı Off Road Gezisi [Hd]
Pars Team Off Road
Pars Team Off Road . 174 Видео
Подписчиков
28 500
83 704 просмотра
403
23
Дата публикации:
18.03.2018 11:19 2018-03-18T08:19:54Z
Продолжительность:
21:45
Действия:
Источник видео:
https://youtube.com/watch?v=BYi_JRuNfBE

Описание:

Ankara Kızılcahamam ile Çamlıdere İlçesinin Sınırı Olan Aluçdağında Yaptığımız Off Road Gezimiz. Kar, Derin Su Geçişleri, Çamur ! Hepsi Bir Arada ! Kanalımıza Abone Olmayı, Videolarımızı Beğenip Paylaşmayı Unutmayınız...
Araçlar
Jeep Grand Cherokee ZJ V.8 5.2
Land Rover Discovery 2 V8 3.9
Suzuki Jimny
Nissan Pathfinder
Land Rover Discovery 1 V8 3.9
**Pars Off Road Team;**
Takımımız 4×4 araç sahipleriyle doğada zor koşulları normal araçlarla aşılması olanaksız engelleri aşarak, doğa içinde keyifli olan macera ile iç içe yaşamayı seven takım ruhu ile bir araya gelen insan guruplarını oluşturarak sıcak bir ortam amacı ile kurulmuştur.
Sitemizin içerisinde bulunan video, haber ve makalelerden tamamen ücretsiz bir şekilde faydalanarak kişisel off road bilgilerinizi güçlendirmek amacı ile sürekli ve yeni içeriklere ulaşabilirsiniz.
**Amaçlarımız;**
Off Road hakkında gereken teknik bilgiler ve malzeme bilgilerini paylaşmak.
Gezi ve aktivitelerimiz de bu spora gönül veren bütün dostlarımızı, Off Road ruhunu benimseyerek alışkanlık ve yaşam tarzı haline gelmesini sağlamak.
**Peki Bize Göre Off Road Nedir ?**
Off-road kelime manası olan “yol dışı” haricinde çoğumuz için alternatif bir yaşam biçimi. Bilinmeyen yerlere “mücadelenin hası” yapılarak gitmek, aynı tastan çorba içmek, 12 taksitle alınan lüks bir yatak varken karda kışta mat üzerinde yatmak, pazartesi erkenden çamurlu aracımızı yıkamacıya oradan sanayiye götürmek, aracımızı vinçlerken çelik telin elimizi kedi tırmalamasından beter yapmasına göz yummak, araçtan gelen değişik sesleri bir müzisyenin azıcık akordu kaçmış teli germesi gibi hassasça incelemek, karda ateş yakmak, bazen belimize kadar gelen buz gibi suya mecburen girmek, apartman sakinlerinden otoparktaki çamur için şikayet almak, bir yandan araç sürerken bir yandan fotoğraf çekmek, karanlığın ortasında ormanda pat diye farlarının elektrik kesmesine katlanmak, jantından çıkan koca lastik için çözüm üretmek, batağın içinde arabanın tüm ikaz lambalarının yanıyor olmasını seyretmek, özene bezene yaptığın aracın dalların arasından geçerken çıkan seslerine katlanmak, kayın validenin alaylı “oğlum bu hafta kamp yok mu” demesine aldırmamak, her kampta mutlaka unutulan eşyaya hayıflanmak, aslında araç geçebilecekken dalgınlıkla Low’a (vites) almamak….. Sanıldığı kadar kolay değil… Bunun sadece bir spor olduğunu kim söyleyebilir ki…?
https://www.parsteam.com
https://www.instagram.com/parsteamoffroad/
https://www.facebook.com/groups/1101739216548570/?ref=bookmarks
https://www.facebook.com/ParsOffRoadTeam/

Теги:

Pars Team Eren Alver Off Road 4X4 Off Road Gezileri Off Road Videoları Off Road Belgeseli Doğa Gezileri Türkiye Off Road Pars Off Road Kızılcahamam Off Road Zor Yollar Jeep Off Road еще Gezenbilir Extreme Off Road Izci Team Selim Ustaoğlu Land Rover Off Road Suzuki Off Road Nissan Pathfinder Çamur Mud Kar Off Road Arb Tjm Warn

Фото с обложки: Pars Team - Çamlıdere Aluçdağı Off Road Gezisi [Hd]
Кадр из видео Pars Team - Çamlıdere Aluçdağı Off Road Gezisi [Hd]
Кадр из видео Pars Team - Çamlıdere Aluçdağı Off Road Gezisi [Hd]
Кадр из видео Pars Team - Çamlıdere Aluçdağı Off Road Gezisi [Hd]

Pars Team - Çamlıdere Aluçdağı Off Road Gezisi [Hd]

Похожие видео
Следующие видео
Автовоспроизведение
Рекомендованные вам