Top Channel Albania
Top Channel Albania

Top Channel Albania

Подписчиков
913 000
Подписчиков
913 000
Top Talent 3 - Audicionet
00:00
Top Channel Albania
413 39 5
Pop Culture 3 | Episodi 12
01:29:52
Top Channel Albania
3.1 тыс. 46 2

Показано 16 видео из 252451

Показать еще

Описание

Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV.

Top Channel u themelua nga Presidenti i ndjerë i Top Media, zoti Dritan Hoxha në 30 korrik 2001, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë televizioni i të gjithë shqiptarëve përmes trekëndëshit: informim, argëtim, edukim. Një synim që Top Channel është përpjekur ta realizojë ditë pas dite, me profesionalizëm dhe cilësi, çka ka bërë që televizioni të konsiderohet nga të gjithë tashmë si media më e madhe, më e rëndësishme dhe me e ndjekur në vend dhe në hapësirën mbarëshqiptare. Nisur nga cilësia e lartë e programeve informative, argëtuese dhe edukuese, shumë shpejt nga data e krijimit të tij Top Channel fitoi betejën me konkurrencën duke thithur audiencën shqiptare. Që në viti

Информация о канале «Top Channel Albania»

Дата создания
23.06.2011
Возраст канала
8 лет
Количество просмотров видео
1 355 730 527
Загружено видео
99 105
Количество плейлистов с видео
50
Пустые плейлисты
36
Nostalgji
2 видео

Hell'S Kitchen-Sezoni 2
107 видео

Lajme Në Top Channel 2019 - 2020
2948 видео

Pushime On Top Sezoni 2 - 2019
153 видео

Oferta Më E Mirë
22 видео

Lindje/Perëndim
35 видео

Ora E Tiranës
68 видео

Top Talent 2 Show
213 видео

Portokalli - Sezoni 2019 - 2020
4491 видео

Top Talent 2- Backstage
19 видео

Diaspora
55 видео

Fshatrat E Shqipërisë
41 видео

Lajme Web
568 видео

E Diell - 2019-2020
1409 видео

Voilà
98 видео

Pranverë Në Dhjetor
52 видео

Hell'S Kitchen
105 видео

Vip Club
34 видео

Soirée
280 видео

Të Paekspozuarit Në Top Channel
27 видео

Open Nga Eni Vasili
962 видео

Top Talk
309 видео

Ftesë Në 5
1125 видео

Top Story
69 видео

Hipokrati
360 видео

Sekretet E Portokallisë
276 видео

Top Talent
7 видео

Pushime On Top
35 видео

Top Bloggers
7 видео

Lajmet Kryesore Të Ditës
437 видео

Dua Të Të Bëj Të Lumtur
139 видео

Parcela 400
50 видео

Këngët E Fundvitit - Top Media
18 видео

Shiko Kush Luan
318 видео

Portokalli - Sezoni 2017 - 2018
776 видео

Pop Culture
870 видео

E Diell - 2017
244 видео

Rrathe 4
23 видео

Big Bastards
108 видео

Fan Club - Big Brother 9
56 видео

Portokalli - Sezoni 2017
1046 видео

Big Brother Albania 9
10 видео

Pa Limit
125 видео

Trafik 2017
47 видео

Thumb
101 видео

Te Gjithe Per Nje
9 видео

Top Music Awards
52 видео

Gjurmë Shqiptare
307 видео

Kronikat E Lajmeve
5000 видео

Поделиться с друзьями: